*LINK - Bijatlon

Nemačka i Rusija slavile u Hošfilcenu - Bijatlon

Nemačka i Rusija slavile u Hošfilcenu

Bijatlon

Nemačka i Rusija su na bijatlon takmičenju u Austriji ostvarile pobede u ženskoj i muškoj štafeti.  Pročitajte celu priču

Martan Furkad se vratio u velikom stilu - Bijatlon

Bijatlon - Martan Furkad se vratio u velikom stilu

Francuski bijatlonac, Martan Furkad je dominantno došao do pobede na trci Svetskog kupa na 10km, koja je održana u Estersundu u Švedskoj

"Insajderi sporta" - Povratak kralja - Bijatlon

Bijatlon - "Insajderi sporta" - Povratak kralja

Druga epizoda "Insajdera sporta" biće emitovana 15. aprila u 20.30h i biće posvećena legendi bijatlona Ole Einaru Bjerndalenu.

Svetski kup za Finkinju - Bijatlon

Bijatlon - Svetski kup za Finkinju

Finkinja Kaisa Makarainen je i pored sedmog mesta na poslednjoj trci u sezoni, grupni start na 12.5 km u Oslu, osvojila Svetski kup u bijatlonu.

Anton Šipulin slavio u poteri - Bijatlon

Bijatlon - Anton Šipulin slavio u poteri

Ruski bijatlonac Anton Šipulin trijumfovao je u današnjoj poteri na 12.5 kilometara koja je za Svetski kup održana u slovenačkom zimskom centru Pokljuka.

Martin Jonsrud slavio u poteri - Bijatlon

Bijatlon - Martin Jonsrud slavio u poteri

Norvežanin Martin Jonsrud Sudbi je u Kusamu zabeležio pobedu u disciplini 15 kilometara potera slobodnim stilom.

Česi slavili na startu Svetskog kupa - Bijatlon

Bijatlon - Česi slavili na startu Svetskog kupa

Na prvom takmičenju u sezoni, trećeplasirana reprezentacija sa Prvenstva sveta, Češka je trijumfovala u mešovitoj štafeti u švedskom Estersundu.

Individualni sprint za Bjorgen i Krujokovog - Bijatlon

Bijatlon - Individualni sprint za Bjorgen i Krujokovog

Norveška skijašica Marit Bjorgen i Rus Nikita Krjukov osvojili su titule na prvenstvu sveta u individiualnom sprintu u Val di Fjameu

Tora Berger je šampionka - Bijatlon

Bijatlon - Tora Berger je šampionka

Norvežanka Tora Berger osvojila je titulu šampionke sveta u bijatlonu u trci na 15 kilometara na SP u Ruhpoldingu.

Fak prvi na 20km - Bijatlon

Bijatlon - Jakov Fak prvi na 20km

Slovenac hrvatskog porekla je postigao najveći uspeh u svojoj karijeri, trijumfovavši na trci na 20 km na Svetskom prvenstvu u Ruhpoldingu