TV Vodič

• Olimpijske Igre

XXI Zimske olimpijske igre su svečano zatvorene

Posle dve nedelje takmičenja u 15 sportova, uz učešće 2.638 sportista iz 82 zemlje

01/03/2010

Srbi uspešno završili takmičenje u bobu. Osvojeno 18. mesto iznad očekivanja. Kanađani prestigli SAD i Nemačku po broju zlatnih medalja.

28/02/2010

Magla odložila drugu trku veleslalomu

25/02/2010

Jelena Lolović završila je trku u superveleslalomu na Olimpijskim igrama u Vankuveru na 30. mestu

21/02/2010

Skijašica koja je sa četiri slomljena rebra osvojila bronzanu medalju morala je da se povuče sa Igara

20/02/2010

Reprezentativac Srbije u biatlonu Milanko Petrović zauzeo je 87. mesto od 88 takmičara u pojedinačnoj trci na 20 kilometara.

19/02/2010

Nemačka osvojila devetu medalju, tri zlata, i prestigla Ameriku na prvom mestu liste osvajača medalja.

17/02/2010

Po broju osvojenih medalja Amerikanci su na prvom mestu ispred Nemaca i Francuza, ali reprezentacija Švajcarske ima 3 zlatne medalje

16/02/2010

"Gruzijski takmičar je prekasno izašao iz krivine broj 15, zatim izgubio kontrolu nad sankama, što je prouzrokovalo tragičnu nesreću"

13/02/2010

Na 29. Letnjim olimpijskim igrama u Pekingu, podeljene su 302 zlatne medalje, od kojih je svaka šesta pripala Kinezima.

25/08/2008

Srpski vaterpolisti su se konsolidovali za jedan dan i pružili odličnu partiju protiv Crnogoraca u meču za bronzu.

24/08/2008

Reprezentativci Srbija uzdrmani porazom od SAD i povredom Šapića pokušavaju da se ”saberu” pred meč za treće mesto sa Crnom Gorom.

23/08/2008

Na kraju, težak poraz - 10:5. Izraz lica Vladimira Vujasinovića govorio je sve. Ostao je bez šansi da se bori za olimpijsko zlato.

22/08/2008

Dejan Udovičić uoči polufinala olimpijskog turnira najavljuje još jednu tvrdu utakmicu protiv SAD. (petak 13.40h)

21/08/2008

Vaterpolisti odlični, Karakašević završio takmičenje, a odbojkaši bili tako blizu, a tako daleko od polufinala.

20/08/2008

Karakašević startovao pobedom, odbojkašice završile takmičenje, Ivana Španović i Tatjana Jelača se nisu kvalifikovale u finalna

19/08/2008

Odbojkaši pobedili Egipat, a vaterpolisti izgubili od, već otpisane, Italije

18/08/2008

Treći poraz zaredom odbojkašica, Olivera Jeftić odustala na 23km maratona, strelci Stevan Pletikosić i Nemanja Mirosavljev bez finala

17/08/2008

Čavić srebrni, Novak osvojio bronzu, vaterpolisti pobedili Kinu, odbojkaši pobedili Nemce, Filipović 41. u hodanju na 20km

17/08/2008

Čavić u finalu, odbojkašice izgubile od Italijanki, Nikola Stojić i Goran Jagar sedmi na Olimpijadi, Jelena izgubila od Safinove 1:2

15/08/2008

Čavić oduvao Felpsa, Nole u polufinalu protiv Nadala, Lidija Mihajlović sedma, odbojkaši izgubili od Poljske, vaterpolisti dobili Amerikance

14/08/2008

Jelena i Nole u četvrtfinalu, Zimonjić i Nole izgubili, veslači Stojić i Jagar i Iva Obradović bez finala, odbojkašice izgubile od Brazila

14/08/2008

Srpski plivači dobri, ali ne dovoljno, Pjetlović doneo preokret protiv Nemaca, Jasna 6., a Ana Ivanović se povlači sa turnira

10/08/2008

Odbojkašice uspešne, veslači su se kvalifikovali, a Lidija Mihajlović bila je 20. u kvalifikacijama sa 394 kruga