•  
  • Prijavljivanje | Napravite nalog
Nedelja 21/12/2014
Eurosport
 

TV program

 

raspored

00:25
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (62min)
08:32
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (53min)
09:25
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Alta Badia (50min)
10:15
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (45min)
 
11:01
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (44min)
11:44
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (47min)
12:31
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (37min)
 
13:09
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (80min)
14:28
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Alta Badia (32min)
15:01
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (34min)
15:35
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (27min)
16:01
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (57min)
16:59
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Alta Badia (32min)
17:30
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Madona di Kampiljo (75min)
 
18:45
Fudbal
FUDBAL : EUROGOLOVI (51min)
19:36
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : Watts top 10 (26min)
20:02
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (14min)
20:16
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Madona di Kampiljo (19min)
20:35
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Madona di Kampiljo (70min)
21:45
Konjički sportovi
KONJIČKI SPORTOVI: Konjički Skokovi London (75min)
23:00
Konjički sportovi
KONJIČKI SPORTOVI: London (64min)
 
01:26
Fudbal
FUDBAL: Bundesliga Nemačka - Verder Bremen (NEMAČKA) - Dortmund (NEMAČKA) (90min)
02:59
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (54min)
03:54
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (53min)
04:47
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (49min)
05:35
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (84min)
07:00
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lejk Luis (65min)
08:04
Snoubord
SNOUBORD: FIS Svetski Kup Montafon (57min)
09:01
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (36min)
09:37
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (29min)
10:06
Fudbal
FUDBAL: Bundesliga Nemačka - Verder Bremen (NEMAČKA) - Dortmund (NEMAČKA) (55min)
 
11:02
Fudbal
FUDBAL: Maroko - Real Madrid (ŠPANIJA) (56min)
11:57
Snuker
SNUKER: Svetsko prvenstvo Šefild (174min)
 
14:52
Snuker
SNUKER: Medjunarodni Šampionat Kina (120min)
16:52
Snuker
SNUKER: Nemačka (70min)
 
18:02
Snuker
SNUKER: ŠAMPIONAT VB Jork (119min)
20:00
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : Watts top 10 (11min)
20:11
Fudbal
FUDBAL: Nemačka - Leipzig (NEMAČKA) - TSV 1860 Munchen (NEMAČKA) (127min)
22:19
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : Watts top 10 (12min)
22:30
Wwe
WWE : OVE NEDELJE U WWE (33min)
23:03
Wwe
WWE (51min)
23:55
Wwe
WWE (50min)
 

Primer: Fudbal, Liga Šampiona, Eurogolovi…