•  
  • Prijavljivanje | Napravite nalog
Subota 29/11/2014
Eurosport
 

Home

 

  

FIS: Startuje severnoamerička turneja 

Alpsko Skijanje 

Predstojećeg vikenda na programu su takmičenja FIS Svetskog kupa u alpskom skijanju, ljubitelje skijanja očekuju trke u Aspenu i Lejk Luizu.   Pročitajte celu priču

 

raspored

00:07
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Kusamo (41min)
00:49
Motosportovi
MOTOSPORTOVI : GT Academy Masterclass (14min)
01:02
Najjači čovek
NAJJAČI ČOVEK: Liga Šampiona Litvanija (53min)
08:30
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Kusamo (90min)
10:00
Zimski sportovi
ZIMSKI SPORTOVI : Ski Pass (15min)
10:15
Nordijska kombinacija
NORDIJSKA KOMBINACIJA: S.KUP Kusamo (60min)
 
11:15
Sankanje
SANKANJE: S.KUP Igls (30min)
11:45
Kros-kantri skijanje
KROS-KANTRI SKIJANJE: S.KUP Kusamo (105min)
 
13:30
Sankanje
SANKANJE: S.KUP Igls (45min)
14:15
Nordijska kombinacija
NORDIJSKA KOMBINACIJA: S.KUP Kusamo (60min)
15:15
Zimski sportovi
ZIMSKI SPORTOVI : Ski Pass (15min)
15:30
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Kusamo (135min)
17:45
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Aspen (75min)
 
19:00
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Lejk Luis (105min)
20:45
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP Aspen (75min)
22:00
Snuker
SNUKER: ŠAMPIONAT VB Jork (120min)
 
00:43
Fudbal
FUDBAL: Bundesliga Nemačka - Freiburg (NEMAČKA) - VFB Stuttgart (NEMAČKA) (89min)
02:11
Fudbal
FUDBAL: Super Liga - Delhi Dynamos FC (INDIJA) - Mumbai City FC (INDIJA) (46min)
02:57
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Japan (60min)
03:58
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Japan (62min)
04:59
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Kusamo (59min)
05:58
Snuker
SNUKER: Nemačka (94min)
07:32
Zimski sportovi
ZIMSKI SPORTOVI : Ski Pass (18min)
07:50
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Japan (115min)
09:45
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Japan (65min)
10:50
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Japan (112min)
 
12:42
Sankanje
SANKANJE: S.KUP Igls (33min)
 
13:15
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Kusamo (45min)
14:00
Snuker
SNUKER: ŠAMPIONAT VB Jork (80min)
15:20
Fudbal
FUDBAL: Bundesliga Nemačka - Herta Berlin (NEMAČKA) - Bajern Minhen (NEMAČKA) (130min)
17:30
Fudbal
FUDBAL : Poluvreme (50min)
 
18:20
Fudbal
FUDBAL: Bundesliga Nemačka - Hoffenheim (NEMAČKA) - Hannover 96 (NEMAČKA) (130min)
20:30
Snuker
SNUKER: ŠAMPIONAT VB Jork (150min)
23:00
Američki fudbal
AMERIČKI FUDBAL:  - Indiana (SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE) - Purdue (SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE) (120min)
 

Primer: Fudbal, Liga Šampiona, Eurogolovi…

Eurosport Player

EUROSPORT PLAYER LIVE

EUROSPORT PLAYER LIVE

Gledajte Eurosport I Eurosport 2 uživo na vašem računaru. Pretplatite se ovde.

 

Tv Trailer

Get the Flash Player to see the video