•  
  • Prijavljivanje | Napravite nalog
Petak 19/12/2014
Eurosport
 

Home

 

raspored

00:26
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : Watts top 10 (33min)
01:00
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (28min)
08:31
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Nižnji Tagil (55min)
09:26
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (45min)
10:11
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Nižnji Tagil (35min)
10:47
Nordijska kombinacija
NORDIJSKA KOMBINACIJA: S.KUP Lilehamer -  - HS 98 (80min)
 
12:07
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP (95min)
 
13:41
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (67min)
14:48
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (69min)
15:57
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (42min)
16:39
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (61min)
17:41
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (55min)
 
18:35
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (34min)
19:09
Konjički sportovi
KONJIČKI SPORTOVI: Konjički Skokovi London (80min)
20:29
Takmičenje drvoseča
TAKMIČENJE DRVOSEČA: Svetsko prvenstvo (30min)
21:00
Takmičenje drvoseča
TAKMIČENJE DRVOSEČA: Svetsko prvenstvo (34min)
21:34
Najjači čovek
NAJJAČI ČOVEK: Švedska (36min)
22:10
Najjači čovek
NAJJAČI ČOVEK: Švedska (34min)
22:44
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : Watts top 10 (35min)
23:18
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (14min)
23:32
Motosportovi
MOTOSPORTOVI : GT Academy Masterclass (21min)
23:53
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (43min)
 
00:42
Košarka
KOŠARKA : ŠOU KOŠARKAŠKE EVROLIGE (29min)
01:10
Košarka
KOŠARKA:  - Khimki (RUSIJA) - Zenith (RUSIJA) (51min)
02:02
Košarka
KOŠARKA:  - Strazbur (FRANCUSKA) - Pariz (FRANCUSKA) (58min)
03:02
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Grand Prix Finale (104min)
04:47
Košarka
KOŠARKA : ŠOU KOŠARKAŠKE EVROLIGE (27min)
05:13
Košarka
KOŠARKA:  - Khimki (RUSIJA) - Zenith (RUSIJA) (71min)
06:24
Košarka
KOŠARKA:  - Buducnost (CRNA GORA) - PAOK (GRČKA) (109min)
08:14
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Grand Prix Finale (65min)
09:18
Kros-kantri skijanje
KROS-KANTRI SKIJANJE: S.KUP Davos (45min)
10:03
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (40min)
10:44
Snoubord
SNOUBORD: FIS Svetski Kup Montafon (66min)
 
11:50
Fudbal
FUDBAL: Maroko - Cruz Azul (MEKSIKO) - Real Madrid (ŠPANIJA) (51min)
12:41
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (60min)
 
13:40
Svi sportovi
SVI SPORTOVI : WATTS (12min)
13:52
Alpsko skijanje
ALPSKO SKIJANJE: S.KUP (58min)
14:50
Svi sportovi
15:03
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (43min)
15:46
Umetničko klizanje
UMETNIČKO KLIZANJE: Velika Nagrada Grand Prix Finale (118min)
17:44
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (53min)
 
18:36
Bijatlon
BIJATLON: S.KUP Pokljuka (67min)
19:43
Fudbal
FUDBAL : UVOD (33min)
20:17
Fudbal
FUDBAL: Bundesliga Nemačka - Mainz (NEMAČKA) - Bajern Minhen (NEMAČKA) (134min)
22:30
Ski skokovi
SKI SKOKOVI: S.KUP Engelberg (30min)
23:00
Wwe
WWE : OVE NEDELJE U WWE (33min)
23:33
Wwe
WWE (54min)
 

Primer: Fudbal, Liga Šampiona, Eurogolovi…